+420 721 904 248 stanislavsrnec@itechelektro.cz

EZS (alarm)

Pokud vlastníte nějakou nemovitost a obáváte se vniknutí nepovolaných osob, rozhodně se vyplatí nechat si instalovat elektronický zabezpečovací systém. O co se jedná a jak může takovýto systém zajistit bezpečnost vašeho majetku?

Elektronický zabezpečovací systém má za úkol zejména zjistit jakékoliv narušení hlídaného prostoru. Jeho součástí mohou být různá okenní čidla, pohybové senzory a další elektronické systémy hlásící pohyb v místech, kde se v danou chvíli nemá nikdo nacházet.

Pokud má vše správně fungovat a vyvolat poplach v případě narušení bezpečnosti, měly by být všechny prvky EZS odborně instalovány. Právě to vám může naše firma iTECHelektro nabídnout.

Elektronický zabezpečovací systém vám zprovozníme a nastavíme tak, aby nemohlo dojít k neoprávněnému a nepozorovanému vniknutí do hlídaného objektu. Stačí zaslat nám vaše požadavky a my vám navrhneme to nejlepší možné řešení, které následně také realizujeme.

 

 

http://www.nejremeslnici.cz/remeslnik/72179-stanislav-srnec-itech-elektro-brno

Aktivně působíme na serveru NejŘemeslníci.cz, prosím podívejte se na naše reference.

Partneři

Terénní úpravy

Pracovní plošiny

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů