+420 721 904 248 stanislavsrnec@itechelektro.cz

Domácí telefony

Domácí telefony patří již řadu let k téměř standardnímu vybavení domácností. V případě využití ke komunikaci s osobou u domovního zvonku značně zvyšují bezpečnost osob uvnitř nemovitosti. Přeci jen málokdy pustíte dovnitř osobu, u které si nejste jisti její totožností. Bezpečnost pochopitelně zvyšují i moderní domácí telefony s videem.

Pochopitelně domácí telefon lze využít i k dalším účelům. Typickým příkladem je komunikace mezi jednotlivými patry objektu. Asi nejběžněji se setkáte s podobným typem telefonu v hotelech, kdy komunikujete s recepcí či v moderních domácnostech, kdy potřebujete rychle hovořit s osobou ve vzdálené místnosti.

Zapojení domácího telefonu ovšem není tak jednoduché, jak by se vám možná zprvu mohlo zdát. Pokud elektronice nerozumíte, ušetříte čas oslovením naší firmy, která vám se zapojením pomůže a případně provede i kompletní rozvod telefonního vedení.

 

 

http://www.nejremeslnici.cz/remeslnik/72179-stanislav-srnec-itech-elektro-brno

Aktivně působíme na serveru NejŘemeslníci.cz, prosím podívejte se na naše reference.

Partneři

Terénní úpravy

Pracovní plošiny

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů