ITECH elektro Loxone silver partner
menu

Služby

Pro vaši domácnost zajistíme kompletní servis služeb, zejména pak elektroinstalaci jednotlivých zařízení a produktů pro chytré domy Loxone.


Co vše může zahrnovat inteligentní domácnost Loxone?

 

Osvětlení

Inteligentní ovládání osvětlení nahradí zástupy tlačítek a ovladačů, vytvoří správnou atmosféru jedním stiskem nebo automaticky rozsvítí a zhasne celý dům najednou.

 

Stínění

Žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění nyní využijete s Loxone na maximum. V létě tak získáte spolehlivou ochranu proti horku, v zimě teplo zdarma a v noci soukromí.

 

Topení a klimatizace

Loxone bude řídit vaše topení a chlazení v dokonalé interakci se stínicí technikou. Vy si tak užijete perfektní teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů.

Multiroom Audio

Loxone vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbou jednodušeji než kdy dřív. Stane se ale také vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na vše důležité.

Energie

Získejte přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.

Zabezpečení

S Loxone se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.

Přístupový systém

Vyberte si řešení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

Sauna

Užijte si dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním sauny, které propojuje světelné nálady a hudbu. Na nic zbytečně nečekejte a získejte více času na odpočinek.

Bazén

Loxone pro vás udělá údržba bazénu, což znamená regulaci pH, dopouštění vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších operací. A k tomu ještě zajistí bezpečí dětí.

Představení oficiální chytré domácnosti Loxone

Jak funguje chytré řešení Loxone?

Chytrá elektroinstalace funguje obdobně jako nervový systém živočichů, který je propojen a ovládán centrální jednotkou. V našem případě je touto jednotkou Miniserver. Ten můžete kdykoliv díky modulům doplnit o nové technologie nebo ho propojit se stávajícími zařízeními téměř všech výrobců. Miniserver vykoná podle předem zadaných požadavků úkoly, pokud zrovna nejste doma nebo se jimi nechcete zabývat. Velmi snadno se ovládá a díky sladění a spolupráci se všemi jednotkami funguje velice efektivně. Díky němu ušetříte spoustu času a budete žít v pohodlí a bez starostí.