+420 721 904 248 stanislavsrnec@itechelektro.cz

Kamerové systémy

Sledovací kamerové systémy

Kamerové systémy jsou nezbytným nástrojem, pokud chceme, aby byl náš majetek chráněn před rizikem, kterým může být například jeho odcizení. A jelikož se náš majetek neustále rozšiřuje, ať už se jedná o firmu či domácnost, je potřeba uvědomit si, že pořízení kamerových systémů může být jen zlomek částky v porovnání se škodou, která by mohla být zlodějem způsobena.

Kamerové systémy jsou dnes v podstatě součástí našich životů. Vyskytují se téměř všude a poskytují nám mnohdy velmi cenné služby. V domácnostech nemusejí být nutně využívány jen k dopadení zloděje, který si udělal zálusk na vaše cennosti, ale mnoho lidí je využívá také k hlídání svých ratolestí, či auta v garáži. Slouží nám tedy k monitorování situace v domě a vysílání upozornění o podezřelých pohybech či hlasech. Záznam může být přenášen drátovou či bezdrátovou cestou, a to nejen do televizí, ale i do počítačů.

Sledovací kamerové systémy

Ve firmách, jejichž součástí bývají také parkoviště, prostory určeny k výrobě a skladování, recepce a mnoho dalších obdobných míst je zapotřebí většího dozoru nežli v rodinných domech. Kamerové systémy by tedy měly být vybaveny kvalitnějším obrazem a zvukem, a to i co se týče špatných světelných či jiných podmínek v daném místě. Pro přenášení videa se tak nejčastěji využívá výpočetní techniky.

Sledovací kamerové systémy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Umožňuje nejen přehrávání videozáznamu, ale především také spuštění poplašného zařízení v případě pohybu. Záznamy z kamerového systému mohou být také sledovány na dálku, znamená to tedy například počítače z domova a tak podobně. Další z možností je také přenášení záznamu na webových stránkách dané firmy.

 

 

 

 

http://www.nejremeslnici.cz/remeslnik/72179-stanislav-srnec-itech-elektro-brno

Aktivně působíme na serveru NejŘemeslníci.cz, prosím podívejte se na naše reference.

Partneři

Terénní úpravy

Pracovní plošiny

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů